KONST / Litografier / Färglitografi 13546285
nr 1354 6285
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, Modell. Signerad, numrerad 58/94. Motivet: 36x23 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:13:43
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr